O firmě JAPA Trade

Stavební firma JAPA Trade se zaměřuje na kompletní stavební činnost od projektování, 3D vizualizací po stavby rodinných domů na klíč. Specializujeme se také na rekonstrukce domů a bytů, včetně rekonstrukcí kuchyní a koupelen.

Naši zákazníci

Našimi zákazníky jsou jednotlivci i developerské společnosti. V oblasti stavebnictví umíme dodat služby na míru každému dle jeho potřeb a požadavků.

Naši specialisté

Náš tým tvoří projektanti, stavební inženýři, rozpočtáři, statici, geodeti, hydrogeologové, zahradnické a závlahářské firmy, bazénoví specialisté, realitní a advokátní kanceláře.

Jsme profesionálové s dlouholetou praxí

Náš stavební tým je tvořen profesionály s praxí mnoho let v oboru stavebnictví, kteří se postarají o kvalitní a přesné provedení stavby. Kvalita odvedené práce, preciznost v detailech a vaše spokojenost jsou pro nás na prvním místě. Dbáme na dodržování termínů a při stavbě rodinných domů se pečlivě staráme o každý detail, abychom splnili vaše očekávání. Rádi vám pomůžeme zajistit i odpovídající financování.

Jsme připraveni splnit vaše představy o novém bydlení a být partnerem pro váš projekt.

Ozvěte se nám

Tyto webové stránky používají cookies. V případě, že souhlasíte s jejich použitím, klikněte na tlačítko "Souhlasím" níže. Detaily, jak s Vašimi daty nakládáme, najdete na stránce Zpracování osobních údajů.