Stavbyvedoucí

Stavební firma JAPA Trade se specializuje na kompletní stavební činnost. Zaměřujeme se na výstavbu nových domů i rekonstrukce. Vyhlašujeme nyní výběrové řízení na pozici stavbyvedoucího se zodpovědností za kvalitu a přesnost provedení staveb.

Náplň práce

  • Koordinace a řízení stavebních zakázek od jejich přípravy až po jejich předání klientovi
  • Příprava a kontrola časových, finančních, kontrolních a organizačních plánů
  • Poptávky a objednávky materiálů, prací a služeb
  • Příprava dokladů pro fakturaci, přejímky apod.

Nabízíme

  • Práce na IČ
  • Pružnou pracovní dobu
  • Možnost částečně práce z domova
  • Možnost přímého podílení se na menších i středně velkých developerských projektech

Požadujeme

  • SŠ/VŠ v oboru pozemního stavitelství
  • Praxe na obdobné pracovní pozici min. 5 let
  • Znalost práce s MS Office (Excel, Word)
  • Řidičský průkaz skupiny „B“ (aktivní řidič)

Máte zájem o pozici stavbyvedoucího?

Zájemci o pozici, prosím, volejte panu Janatkovi na telefonní číslo +420 773 650 350, vyplňte kontaktní formulář na stránce kontakt nebo nám pošlete svůj životopis na info@japatrade.cz.